SARBINOWO

Sarbinowo, to położona 7 km od Mielna malownicza wieś o dużych walorach środowiska naturalnego – zdrowym powietrzu, pięknych plażach, czystej wodzie. Liczne szlaki turystyczne przecinają się właśnie tu, w miejscowości Sarbinowo. Domki ośrodka DW Perła znajdują się nieopodal plaży, szlaków pieszych i rowerowych, co jest gratką dla miłośników obcowania z naturą.

Wśród atrakcji Sarbinowa należy wyróżnić Neogotycki Kościół z 1856 roku, mini ZOO czy wioskę rybacką.

Piękna plaża, która zadowoli najbardziej wymagających turystów, to jeden z największych atutów, jakimi może poszczycić się Sarbinowo. Domki letniskowe blisko morza znajdziecie Państwo w DW Perła.

Jeśli kochacie Państwo naturę, w pełni docenicie Sarbinowo. Domki letniskowe w naszym ośrodku pozwolą Wam odpoczywać w pięknych okolicznościach przyrody przy zachowaniu komfortu dostępu do wielu udogodnień.

Domki noclegowe w Sarbinowie – idealne na weekend i na dłuższy urlop

Nasze domki noclegowe łączą w sobie wszelkie udogodnienia, niezbędne zarówno dla singli, par, jak i rodzin z dziećmi. Piękne wnętrza o rustykalnym wykończeniu nadają domkom klimatu sielskości, cisza i spokój otoczenia zapewnia doskonałe warunki do odpoczynku, a jednocześnie bliska odległość do atrakcji Sarbinowa czyni z nich idealną bazę wypadową Domki noclegowe w Sarbinowie są więc idealnym pomysłem na wakacyjną kwaterę.

Zapraszamy do Sarbinowa na nową PROMENADĘ
oddaną do użytku w 2013 roku.

Sarbinowo noclegi

Informacje

Bogato wyposażone domki, starannie urządzony, atrakcyjny plac zabaw, parking, teren bezpieczny – ogrodzony i monitorowany, boisko do siatkówki plażowej

Galeria

Dane kontaktowe

Domki Letniskowe
PERŁA

ul. Poprzeczna 3
76-032 Sarbinowo

kom. 698 141 607
kom. 602 342 403

e-mail: dwperla2@wp.pl

Dane GPS:

 54° 14′ 49.2972″ N i 15° 57′ 25.9092″ E

Zapraszamy do Sarbinowa na nową PROMENADĘ
oddaną do użytku w 2013 roku.

Translate »